Lawendowy-pałacyk

Portal dla współczesnego człowiek

O rzeczy występujące w ciemnych barwach, jak chociażby torebki, spódnice czy spodnie

Jest popularna opinia, że garderoba kobieca obfita jest w wszelkiego typu elementów, dzięki którym można skomponować różnorodne stylizacje modowe. Jednak jak się okazuje, pomimo obfitości różnorodnych ubrań i akcesorii sporo dam sądzi, że nie ma czego ubrać. Co niektórzy biorą ten temat w sposób żartobliwy, chociaż jest wstanie być w tym wiele prawdy. Z jakiego powodu to wynika? Jak sądzi właścicielka bloga o torebkach, mianowicie z tego, że kobiety mają tendencję do kupywania pod wpływem emocji, np. obniżoną ceną. Krocząc tymże przebiegiem rozumowania, śmiało można powiedzieć, że nabywając rzeczy właśnie w ten sposób, być może okazać się, iż po dowiezieniu do mieszkania nie ma możliwości dopasowania ich z czymkolwiek, ponieważ do niczego nie pasują.
W związku z tym powinno się zadbać o to, aby w damskiej garderobie były ubrania uniwersalne, do których będzie się dało dopasować niewątpliwie większość rzeczy. Chodzi tu przede wszystkim o ubrania będące w odcieniach czerni, jak np. spódnice, spodnie albo torebki. Jeśli wolimy w swoich stylizacjach na barwne torebki, to z pewnością warto by było być wyposażonym w takowe części garderoby, które będą się z nimi dobrze łączyły. Dla pań, które preferują stylizacje na sportowo żadnego kłopotu nie będą stanowiły plecaki, ponieważ nawet jeżeli są bardzo barwne, to w złączeniu z tegoż rodzaju outfitem prezentuje się to znakomicie.

Podsumowując – należałoby pamiętać o tym, by w każdej kobiecej szafie znajdowały się uniwersalne ciuchy, które będą pasowały do wszystkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *