Lawendowy-pałacyk

Portal dla współczesnego człowiek

Jeżeli własne przedsiębiorstwo wymaga nietypowego podejścia

Znacznie więcej ludzi postanawia stworzyć własną działalność. Wykonują to z rozmaitych powodów, lecz najbardziej częstym czynnikiem jest pragnienie pracowania na siebie. Nie licząc biznesplanu oraz dobrego pomysłu, powinno się także poprawnie przewodzić swoją spółką. Dla ludzi, którzy dotąd nie mieli z tym kontaktu jest to spore zadanie. Na szczęście ze wsparciem przybywa firma Comarch SA i jej oprogramowanie ERP.
Firma Comarch SA z siedzibą w Krakowie powstała w latach 90 i tworzy oprogramowanie do rządzenia firmą. Z programu tej korporacji korzysta spora ilość średnich i niewielkich firm na świecie. Najbardziej popularnym produktem jest system Comarch ERP, który tworzy się z wielu modułów i jest najbardziej intuicyjny w obsłudze. Odnajdziemy w nim sektory: faktury, handel, detal, serwis,e-sklep, księga podatkowa, księga handlowa, bank/kasa, środki trwałe, kadry i płace, analizy business intelligence, pulpit menadżera, CRM, obieg dokumentów, e-pracownik.
Jeśli nasze przedsiębiorstwo potrzebuje nieszablonowego podejścia należałoby zwrócić uwagę na system Comarch ERP Altum. Rekomendowany jest on zdecydowanie dla firm o niezwykle rozsianej strukturze, mających zagraniczne placówki, dla firm holdingowych rozporządzających grupą przedsiębiorstw. W programie utworzona jest specjalna platforma, dzięki której jesteśmy wstanie zautomatyzować prozaiczne czynności oraz postanawiać patrząc na analizy i prognozy. Za pomocą tego możemy skupić się na najistotniejszych rzeczach, nie martwiąc się o powtarzające się procesy.
Firma Comarch SA zrobiła również lojalnościowy program Partner Comarch. Jednoczy on spółki, które pomagają stosować w praktyce program oraz zapewniają informatyczne zaplecze dla najnowszych klientów. Obecnie ponad dziewięćset przedsiębiorstw w Polsce jest partnerem Comarch. Spółka Comarch SA w ramach planu proponuje nade wszystko fachowe oraz merytoryczne szkolenia dla swych partnerów. Pomaga dojść do kolejnych klientów oraz wysyła tzw. opiekuna, który wspomoże się zaznajomić z procesem wcielania oprogramowania.
Kompix to agencja z Koszalina zaistniała w 1995 roku, a od 1998 jest wspólnikiem Comarch. Specjalizuje się ona instalacją programu u przyszłych odbiorców i gwarantuje informatyczne zaplecze pożądane do stworzenia systemu. Proponuje wszechstronną ocenę zasobów oraz potrzeb użytkownika, a potem dostarcza potrzebny sprzęt m.in. stacje robocze, serwery, terminale, drukarki, okablowanie strukturalne, urządzenia fiskalne, sprzęt telekomunikacyjny. Dodatkowo interesant może spodziewać się sporej ilości usług IT oraz stałej informatycznej obsługi. Kontrahent wybierając markę Kompix zyskuje serwis techniczny, gwarantowany czas reakcji na zgłaszane kłopoty, obecną służbę zdalną, instruktaż pracowników z obsługi oprogramowania oraz krocie innych rzeczy.
Dobre kierowanie przedsiębiorstwem to klucz do osiągnięcia sukcesu. Warto więc oddać czas na przejrzenie propozycji partner comarch i wybranie dla siebie najbardziej korzystnego modelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *