Lawendowy-pałacyk

Portal dla współczesnego człowiek

W czasie przeszłego zimowego odjazdu na ferie spotkała nas przykra niespodzianka.

W momencie przeszłego mroźnego wyjazdu na ferie spotkała nas niemiła niespodzianka. Po przyjściu na lądowisko Chopina, ujawniło się że samolot jest opóźniony z względu aury. Gdy minęły dwie godzinki, ujawnił się artykuł o psujących się nieprzerwanie realiach pogodowych oraz o tymże, że każde loty zostają anulowane do zniesienia. Na lądowisku zapanowało poruszenie, wiele ludzi czekało na nasze zestawienia lotnicze, gdyż właśnie zaczęły się ferie.

Podróżowałem z paroma przyjaciółmi i oczywiście zaczęliśmy się zastanawiać co wtedy wykonać. Nie mieszkamy w Stolicy, więc odchodziło rozwiązanie powrotu do domku, poza tymże nie wiedzieliśmy wszak, ile czasu loty będą zawieszone. Być możliwe jest szybko pogoda ulegnie poprawieniu się.

Na lądowisko jechaliśmy z własnej miejscowości aż dwie godzinki. Zadecydowaliśmy więc zostać i zaczekać na rozwój przypadków.

Chociaż nie trzeba było się martwić o pojazd. Parę dni przed wjazdem, ciekawiłem się co po przelocie zrobimy z samochodem oraz zdecydowałem spróbować propozycję parkingową przy lądowisku.

Ujawniło się, iż w łatwy sposób można zamówić przez internet bezpieczny postój przy lotnisku Chopina. Wyjaśniłoby toż własne kłopoty. Po rozmowie z przyjaciółmi zamówiłem stanowisko na postoju, więc teraz miałem pewność gdzie jest mój samochód oraz że jest bezpieczny.

Licząc na naprawę aury zadecydowaliśmy coś zjeść w restauracji. Pod końcówkę posiłku z głośników odtworzono komunikat, że przeloty pozostaną odnowione w przeciągu godziny.

Prócz owych paru godzin spóźnienia, wyjazd zdał się idealnie.

Więcej: parking lotnisko okęcie warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *