Lawendowy-pałacyk

Portal dla współczesnego człowiek

Zebraliśmy koło 9ciu osób oraz stwierdziliśmy, że w ostateczności zrelaksujemy się wspólnie

Parę miesięcy temu postanowiliśmy się pojechać łącznie ze znajomymi do ogrodu zoologicznego. Uzbieraliśmy paczkę 9ciu osób i zdecydowaliśmy, że w końcu wypoczniemy wspólnie po trudnym tygodniu a także odkurzymy trochę zakurzoną znajomość. Przecież kiedyś spotykaliśmy się dużo częściej i mogliśmy wykonywać to z dużą regularnością. Niestety, w momencie kiedy ukazują się dzieciaki oraz małżonka, to czasami dużo trudniej wyrwać się z domu i zorganizować sobie chwilę. Zobaczyliśmy autokary, które proponowały wynajem autobusu w okolicy a także zaczęliśmy się dodzwaniać.

Nikt nie chciał bowiem jechać własnym transportem, gdyż prawie każdy chciał się napić w weekend piwa, co było w pełni logiczne. Udało  się odszukać korporację autobusy wynajem, która zakomunikowała, że ma na sobotę 1 nie zajęty pojazd oraz, że przewoźnik zajedzie po nas w ustalone poprzednio miejsce.

Sobota nadeszła a także dzień zapowiadał się niesamowicie. Na niebie nie było żadnej chmurki, a my posiadaliśmy świetny nastrój. W sumie nadchodził dzień pełen wspominek. W każdej chwili bowiem posiadamy tak, że nie spotykając się mnóstwo tygodni przypominamy sobie dawne czasy.

Na miejsce do ogrodu zoologicznego trafiliśmy już po godzinie, gdyż z naszej miejscowości do ośrodka miejskiego nie było wyjątkowo daleko. Od razu wypiliśmy po 1dnym piwku, gdyż tak długo się nie oglądaliśmy, że nie było sensu wytracać czasu i dnia. Mieliśmy przecież dla siebie tylko 1 dzień a także później możliwe, że znów nie uda nam się spostrzec poprzez mnóstwo tygodni. Po niedługiej wizycie w ogrodzie zoologicznym wyjechaliśmy nadal do parku wodnego a także udało nam się wiele godz popływać.

Więcej:wynajem autokarów w poznaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *