Lawendowy-pałacyk

Portal dla współczesnego człowiek

Prącie jest bardzo ważnym \”narzędziem\” , w którego posiadaniu jest właściwie każdy pan.

Członek jest bardzo istotnym „narzędziem” , w którego posiadaniu jest właściwie każdy facet. Od rozmiarów penisa zdecydowana większość uzależnia jakość życia seksualnego. Lecz nie wszyscy panowie są z jego wielkości usatysfakcjonowani i u ogromnej ilości występują na tym punkcie spore kompleksy. Borykają się z strasznymi dylematami, a zatem „czy mam wystarczającego członka, który zadowala moją kobietę? „. Wielu facetom to pytanie spędza sen z powiek. Choć zerkając na to od kobiecej strony – nie dla wszelkich kobiet wielkość członka jest kluczowym elementem udanego współżycia płciowego.

Jaki zatem najlepiej powinien być rozmiar męskiego penisa? Podobno według źródeł za średnią wielkość członka w trakcie erekcji uważa się 13-16 cm. Tylko czy wielkość ta jest dla wszystkich wystarczająca? Przyjmijmy tok myślenia facetów (choć dziewczyn też), że czym więcej tym lepiej zarówno wzdłuż, jak i wszerz. Dla wszystkich panów z kompleksem małego penisa są dostępne różnorodne metody powiększenia jego wielkości, te inwazyjne, jak również metody nieinwazyjne. Do sposobów inwazyjnych zalicza się zdecydowanie metodę chirurgiczną powiększenie przyrodzenia. Jest to metoda niewątpliwie trwała a także dająca natychmiastowy efekt. Co natomiast, jeżeli nie każdy facet może sobie pozwolić na tego typu zabieg? Wtedy na ratunek mogą przyjść wszystkie inne ogólnodostępne i w zasadzie na każdą kieszeń metody. Tu na pewno powinien znaleźć się powiekszacz penisa. Co to właściwie takiego?

Obecnie na rynku są dostępne różnorakie urządzenia powiększające męskie przyrodzenie. Najbardziej popularnymi są : – estender – jest to specjalne urządzenie, które trzeba nosić przez określony czas (najczęściej kilka godzin każdego dnia). Podczas noszenia estendera rozciągnięciu ulegają tkanki męskiego przyrodzenia. Stosowanie tej metody nie da nam natychmiastowego efektu. Na rezultaty (z pewnością biorąc pod uwagę, iż urządzenie jest stosowane systematycznie należy poczekać 5-6 mcy. Wtedy panowie będą mogli liczyć na powiększenie wielkości swojego penisa o około 2-3 cm.

Na pewno należy korzystać z tejże metody, ale jest ona przeznaczona wyłącznie dla ludzi wytrwałych a także konsekwentnych. Dla tych mniej cierpliwych, tych którzy pragną efektu natychmiast, a nie posiadają zbyt wiele pieniędzy istnieje jeszcze pewne inne rozwiązanie. Mianowicie – specjalne pompki do prącia – ich sposób działania jest bardzo prosty. Przed współżyciem zakłada się taką pompkę na prącie i powolutku wpompowuje powietrze. Wzrost ciśnienia spowoduje przypływ krwi do prącia a także poszerzenie ciał jamistych, co zaowocuje znacznym zwiększeniem jego rozmiarów, Żeby uzyskany efekt nie trwał krótkiej chwili, po osiągnięciu satysfakcjonującego rozmiaru członka z cylindra zsuwa się pierścień, który uniemożliwia odpływanie krwi i utrzymuje osiągnięty rozmiar prącia przez cały stosunek. Oprócz urządzeń wymienionych wyżej, których używanie co niektórym panom może niestety się nie spodobać istnieją pigułki, lecz niestety, tabletki nie są zadowalające i nie ma co tracić na nie pieniądze.

Reasumując powiększenie penisa jest oczywiście możliwe. Tutaj trzeba niestety dokonać doboru stosownej metody. Biorąc pod uwagę, iż zdecydowana większość panów (bez urazy) nie może niestety poszczycić się cierpliwością w sprawie rozmiaru członka, więc niewątpliwie postawią na powiekszacz członka w formie pompki.

Autor: http://powiekszaczpenisa.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *